21 Лютого 2022, 14:39

Результат Олімпіади-2022 є найгіршим для України за останні 12 років

Україна за підсумками виступів на Олімпіаді у Пекіні здобула лише одну нагороду. Її автором став фристайліст Олександр Абраменко, який став срібним призером у лижній акробатиці.

Як повідомляє Суспільне, у медальному заліку Україна посіла 25-е місце. Цей результат є найгіршим для України за останні 12 років, коли на Іграх у Ванкувері не було здобуто жодної медалі.

Загалом Україна вдруге в історії фінішує на 25-й позиції у медальному заліку Олімпіади. Аналогічну позицію українці зайняли і за підсумками Ігор у Турині в 2006 році, коли здобули дві бронзові нагороди.

додамо, що в останній день Олімпіади-2022 розіграли п'ять комплектів нагород (усього - 109). Загалом медалі виграли спортсмени з 29 різних країн.