Logo
6 Лютого 2024, 11:10

РФ готується до масованого удару по Україні, - Гуменюк

Російські війська розвідують готовність української системи ППО, готуючись до масованого ракетного удару по Україні. Про це в ефірі телемарафону розповіла керівник Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

"Ворог застосував точкову ракетну атаку по Миколаївщині ракетою Х-59. Цілком, можливо, що це така розвідка боєм, намагання перевірити готовність систем протиповітряної оборони. Ми бачимо, що пауза між масованими ракетними атаками, яку витримує ворог, вже досить виважена. І це може свідчити про підготовку наступних атак. Вони завдають точкові ракетні удари на різних напрямках по території України і намагаються прокласти майбутні маршрути ракетних ударів", – заявила Гуменюк. 

Вона також додала, що протягом останніх кількох дні РФ не використовувала для ударів по території України шахеди. 

"Хоча, ми спостерігаємо активність вантажних бортів за напрямком Тегеран-Москва. Не виключено, що вони вишукують нові майданчики пуски і проводять злагодження нових підрозділів. Для того, щоб проводити масовані удари дронами, треба навчити персонал і розподілити обов'язки. Вони обізнані, що ми знаємо місця їх запуску і уроки, які виносяться з, наприклад, удару по Бельбеку, вони роблять з них висновки", – пояснила речниця.