Logo

РФ хоче просуватися на новому напрямку Донеччини – британська розвідка

Російські загарбники перешли до узгодженого штурму Вугледара і, ймовірно, планують просуватися на новому напрямку в Донецькій області.

Таких висновків дійшли у британській розвідці, інформує Міністерство оборони Великобританії, передає Типовий Франківськ.

Розвідники зазначають, що за останні три дні Росія, ймовірно, перетворила свої зондувальні атаки навколо міст Павлівка та Вугледар у більш узгоджений штурм.

"Населені пункти розташовані за 50 км на південний захід від Донецька, і Росія невдало штурмувала цей самий район в листопаді 2022 року із використанням 155-ої бригади морської піхоти. Підрозділи 155-ї беруть участь і у складі сил (чисельність – щонайменше бригада), які, ймовірно, просунулися на кілька сотень метрів за невелику річку Кашлагач, яка позначала лінію фронту протягом кількох місяців", – йдеться в повідомленні.

Британські розвідники повідомляють, що російське командування, ймовірно, має на меті розробити новий напрямок просування у бік контрольованих Україною районів Донецької області та відволікти українські сили від Бахмутського сектора.

"Існує реалістична ймовірність того, що Росія продовжить досягати локальних успіхів у цьому секторі. Однак малоймовірно, що Росія має достатньо незадіяних військ у цьому районі, щоб досягти оперативного значного прориву", – йдеться в повідомленні.

 

 

 

Фото з відкритих джерел