Logo

РФ не пустила 14 вантажівок із пораненими солдатами: в ISW назвали причину

Російське військове керівництво і надалі не дозволяє своїм солдатам залишати зону бойових дій в Україні. Блокування цього призводить до загибелі деяких з них. Зазначимо, що до Росії не впустили 14 вантажівок із "трьохсотими" загарбниками, які в підсумку стали "вантажем 200".

Про це йдеться у зведенні Інституту вивчення війни (Institute for the Study of War, ISW) від 22 квітня, передає Типовий Франківськ.

Того ж дня у Генштабі ЗСУ інформували, що російська війська на кордоні з Росією розгорнули колону медичної евакуації з 14 вантажівок, яка прямувала у бік тимчасово окупованої Луганщини. У результаті деякі зі солдатів загинули дорогою. 

В Інституті зазначили, що схожий випадок фіксують далеко не вперше. Командири армії намагаються запобігти їхній евакуації.

"Російське командування, ймовірно, має намір не допустити, щоб значна кількість деморалізованих солдатів симулювала поранення, щоб втекти з поля бою, і не дуже стурбоване боєздатністю солдатів, оскільки багато хто використовується в атаках у стилі "людських хвиль", – йдеться у зведенні.

Аналітики кажуть, що випадок є показовим, оскільки, ймовірно, існує чіткий набір контрольно-пропускних пунктів, які блокують рух і відокремлюють країну-агресора від захоплених нею територій України. Такі інциденти лише нівелюють заяви російського диктатора про те, що він "об'єднав" тимчасово окуповані українські території.

 

 

Фото з відкритих джерел