Logo
10 Травня 2022, 16:11

РФ заперечує причетність до обстрілів українських лікарень

Міністерство охорони здоров'я РФ звернулося до Всесвітньої організації охорони здоров'я з листом, у якому "рішуче заперечує" свою відповідальність за смерті та розстріли українців.

Також Росія не визнає своєї причетності до знищення українських лікарень та інших закладів охорони здоров'я в умовах повномасштабної війни, яку вона й розв'язала. 

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко відреагував на цинізм країни-агресора, вкотре закликавши Всесвітню організацію охорони здоров’я припинити членство РФ у виконавчому комітеті і перенести офіс з неінфекційних хвороб з Москви до Києва. 

"Країна-окупант офіційно стверджує, що Україна самостійно себе обстрілює, вбиває своїх жителів та знищує свої лікарні", – резюмували у відомстві.

Реагуючи на дії РФ, глава українського МОЗ Віктор Ляшко на спеціальній сесії Європейського регіонального комітету закликав ВООЗ:

- припинити членство Росії у виконавчому комітеті організації;

- обмежити вплив країни-агресора на ухвалення рішень і навіть участь у голосуванні;

- офіційно перенести офіс ВООЗ з неінфекційних хвороб з Москви до міста, навколо якого зараз об’єднались країни Східної Європи – Києва.
"Цинізм та ницість - це вся суть РФ!

Позиція України очевидна: країна-агресор, у якої руки по лікоть у крові, не може приймати рішень у сфері охорони здоров’я!" – наголосив Віктор Ляшко.

 

 

 

Фото з відкритих джерел