Logo
23 Липня 2014, 13:22

Родичі бійців 5 територіального батальйону знову пікетували ОДА (Відео)

Черговий візит. Родичі бійців  5-го територіального батальйону знову зібралися під стінами облдержадміністрації. Жінки обурені, кажуть підрозділ  передислокували з Амвросіївки, однак, хлопці знову рід  обстрілами. Цього разу з установок “Град”. Вогонь ведеться як з боку терористів, так і з території Російської Федерації.

Матері та дружини нарікають: 5-й батальйон не отримує передач  від рідних. Деякі не доходять до них, інша посилки – наполовину порожні. Чергової передислокації  військового з”єднання родичі вимагають в обласної влади.

Розповісти владі Прикарпаття про стан 5-го батальйону на Сході приїхав один із військовослужбовців. Він у 10-денній відпустці. Хлопець зізнається: бронежилети та каски – не рятують від обстрілів. Хлопці потребують військової техніки, яку їм обіцяли надати ще тиждень тому. Однак , як кажуть: “віз і нині там”.

У той час, як “під обстрілом гніву” матерів та дружин вояків 5-го батальйону був очільник області Андрій Троценко, Верховна Рада схвалила рішення про часткову мобілізацію. Вона передбачає призов військовозобов’язаних, резервістів і поставку транспортних засобів для армійських потреб. Часткова мобілізація оголошена у зв’язку з поширенням проявів тероризму на території України.

Оксана Середюк, Олександр Литвиненко, Новини на Вежі