Logo
5 Квітня 2022, 12:26

Росія відкинула деякі пункти, бо зрозуміла, що ми на це не погодимось - Зеленський про перемовини в Стамбулі

Президент Володимир Зеленський розповів, чи не відступає Україна від тих планів та пропозицій, які були озвучені на переговорах з російською стороною у Стамбулі.

"Я б не сказав, що все те, що було озвучено у Стамбулі, так воно і йде, тому що є багато деталей, дуже багато деталей", - сказав президент України 5 квітня під час інтерв’ю українським ЗМІ.

Він також додав, що російська сторона під час цих перемовин відкинула деякі свої пункти, зробивши кілька кроків назад, адже зрозуміла, що Україна на них не погодиться.

"Там я чув від Російської Федерації, що вони говорили про якусь свою іншу мапу кроків. Я про неї, відверто кажучи, не дуже глибоко знаю. Вона не дуже відрізнялась від перших їхніх ультиматумів, якщо чесно. Вони дійсно зробили якісь кроки назад, тому що зрозуміли, що так воно не спрацює і не буде працювати з нами, ми на це не погодимось, тому вони вимкнули деякі пункти. Але, тим не менш, в гарантіях безпеки вони близькі до розмов з українською делегацією, але були неточними були", - пояснив глава держави.

 

 

 

Фото з відкритих джерел