Logo
30 Листопада 2022, 20:17

Росія виготовляє високоточні ракети, що загрожують інфраструктурі в тилу

У Росії триває виготовлення ракет "Калібр", "Іскандер" і Х-101. Попри санкції, виробництво високоточних ракет, хоч і повільними темпами, продовжується.

Ці ракети загрожують українській критичній інфраструктурі в тилу, тобто в центральних і західних областях, адже вони далекобійні, про що "24 каналу" розказав речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. 

"Калібр", "Іскандер" і Х-101 можуть летіти на відстань від 2 до 5 тис. км.

За словами Ігната, у ворога дійсно є можливість виготовляти ці ракети.

"Виробництво працює, а тому розвідці та іншим країнам слід детальніше дивитися, чому це досі можливо і як це відбувається. Ігнат припустив, що, можливо, у Росії ще є запаси певних деталей, які вона сама виготовити не може, і вже не отримує з-за кордону", - зазначив він.

Темпи виробництва ракет в Росії не встигають за тим, як окупанти використовують цю зброю.

"Ракети - це високотехнологічна річ, яка коштує мільйони доларів. Наприклад, ціна "Іскандера" - 3, "Калібру" - 6, а Х-101 - 13 млн доларів за одиницю. Зрозуміло, що за ці гроші всередині ракет є щось технологічне, таке, на виготовлення чого потрібні не 1 – 2 дні, а тижні. Крім того, ще більше часу треба на те, щоб відбувся повний цикл, перевірка, а також транспортування до носія. Саме тому росіяни і рахують та економлять ці ракети", - додав Ігнат.

Водночас він наголосив, що у Росії залишилося багато "радянського залізяччя", наприклад, ракет Х-22 і "Точка-У".

 

 

 

Фото з відкритих джерел