Logo
18 Грудня 2022, 16:16

Росія вже отримала нову партію іранських дронів – розвідка

РФ вже отримала нову партію іранських дронів-камікадзе Shahed, але вона менша за попередню, повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

«Це нова партія (дронів Shahed – ред.), ми не коментуємо її кількість, але бачимо, наприклад, що під час учорашніх масованих терористичних ракетних ударів Shahed не використовувалися. Використовувалися всі інші наявні засоби, тобто все ракетне озброєння, а дронів-камікадзе не було. Це нова партія, але партія порівняно з початковим масованим використанням Shahed, вочевидь, менша», – наголосив Юсов.

Крім того, за його словами, українській розвідці відомо про попередні домовленості Росії та Ірану щодо постачання балістичних ракет.

«Станом на сьогодні іранських балістичних ракет у Росії для використання проти України ми не бачили, хоча така ймовірність існує і ця інформація відстежується. Також докладаються певні зусилля до того, щоб цей сценарій не був реалізований. Але така загроза є», – наголосив представник ГУР МО.

 

 

 

Фото з відкритих джерел