Logo
16 Червня 2024, 14:00
Теги: Липці, ЗСУ

Росіян відкинули від Липців: офіцер розповів про ситуацію на Харківщині

Ворога відкинуто від населеного пункту Липці в Харківської області, але окупанти постійно завдають авіаударів керованими авіабомбами по позиціях Сил оборони.

Про це сказав офіцер відділення розвідки бригади "Рубіж" Національної гвардії України, герой України Віталій Литвин в ефірі телемарафону. За його словами, поблизу Липців ініціатива в руках Сил оборони. "Ми зараз покращуємо там тактичне становище. Спільно з 13 бригадою "Гвардії наступу" "Хартія" проводяться штурмові дії. Ворога ми зараз трохи відкинули від населеного пункту Липці, ситуація стабільна контрольована, але тяжка, тому що противник постійно завдає авіаударів керованими авіабомбами по позиціях Сил оборони, вглиб логістичних шляхів", - наголосив Литвин.

За його словами, ворог перегруповується, покращує свої інженерно-фортифікаційні споруди та постійно підтягує резерви. "Але зараз на тому напрямку ініціатива в наших руках. Не так, як у Вовчанську. Там противник зараз бореться і проводить штурмові дії", - наголосив офіцер відділення розвідки бригади "Рубіж" НГУ.