Logo
13 Травня 2024, 18:15

Росіяни мали частковий успіх на Харківщині, але просування ворога зупинено, - Генштаб

Російські окупанти не припиняють наступальні дії, мали частковий успіх в районі населеного пункту Лук’янці Харківської області. Просування ворога зупинено, Сили оборони здійснюють контратакувальні дії. Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу Збройних сил України станом на 15:00.

"На Харківському напрямку ворог не припиняє наступальні дії, станом на 14:00 здійснив 11 атак, наразі триває 2 бойових зіткнення. Противник не припиняє спроб витіснити підрозділи Сил оборони із займаних позицій. Мав частковий успіх в районі населеного пункту Лук’янці. Просування ворога зупинено. В той же час, Силами оборони здійснюються контратакувальні дії. Противник завдав 8 авіаційних ударів в районах населених пунктів Уди, Вовчанськ, Липці, Графське та Веселе Харківської області", - йдеться у повідомленні.

В Генштабі поінформували, що для посилення військ на Харківський напрямок переміщено завчасно створені резерви. Залежно від розвитку обстановки, нарощування угруповання триватиме. Війська забезпечені необхідною кількістю засобів ураження.

Також зазначається, що з початку доби втрати ворога на Харківському напрямку становлять 97 осіб, втрати озброєння і військової техніки - 8 одиниць. 

"На Куп’янському напрямку наші воїни відбивають атаки в районах населених пунктів Синьківка, Петропавлівка, Берестове, Харківської області; Стельмахівка, Андріївка Луганської області, де ворог намагався покращити тактичне положення. Відбулось 19 бойових зіткнень в районах Синьківка, Іванівка, Берестове, Стельмахівка, Новоігорівка, Макііівка. На Лиманському напрямку відбулося одне бойове зіткнення. На Сіверському напрямку відбулося 12 бойових зіткнень в районах населених пунктів Білогорівка, Верхньокамʼянське, Спірне, Виїмка, Роздолівка", - мовиться у зведенні.

Крім того, на Краматорському - відбулося 27 бойових зіткнень, на Покровському напрямку відбулося - 24, на Курахівському напрямку - 5 бойових, Оріхівському - 8.

"На Придніпровському напрямку ворог не відмовляється від наміру витіснити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Відбулось 2 бойових зіткнення в районі Кринки, 1 триває. В Чернігівській та Сумській областях, противник зберігає військову присутність, проводить диверсійно-розвідувальну діяльність, здійснює обстріли населених пунктів з території РФ, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону України", - заявили в Генштабі.