Logo
17 Жовтня 2022, 16:00

Росіяни перевозять військову техніку поромною переправою через Керченську протоку

Це одна із причин величезних черг на переправу.

На поромній переправі через Керченську протоку в тимчасово окупованому Криму утворилася величезна черга, оскільки росіяни намагаються перекидати військову техніку через неї.

Про це в інтерв'ю Укрінформу розповів заступник постійного представника президента України в АРК Денис Чистіков.

"Усім вже відомо, які черги на переправу через Керченську протоку. А утворюються вони, зокрема, й тому, що пороми перевозять, у першу чергу, російську військову техніку. Тобто як тільки військова техніка прибуває з боку РФ, вся черга зупиняється і чекає. Це викликає невдоволення водіїв вантажівок, місцевого населення. І якщо росіяни не налагодять рух ешелонів залізницею, черги на переправі будуть іще більшими", - зазначив він.

Також, за його словами, тепер людям радять користуватися так званим сухопутним маршрутом, що проходить через новоокуповані території Херсонської, Запорізької областей. Однак, кримчани бояться їздити цими шляхами.

"Окупанти запевняють, що цей маршрут безпечний, та ми чудово розуміємо, що поруч – лінія зіткнення, ідуть бойові дії, тому гарантувати безпеку не може ніхто. Першу колону вони, мабуть, показово супроводжуватимуть, і вона якось зможе проїхати, а потім все пустять на самоплив, і буде важко проконтролювати, чи цей шлях функціонує", - зазначив він.

 

 

 

Фото з відкритих джерел