Logo
28 Травня 2023, 10:01

Росіяни стягують до Бахмута бойовиків "ДНР", а на фланги перекидають десантників - ISW

Найманці ПВК "Вагнер" продовжують відходити з Бахмута, щоб відновитися та перегрупуватися у тилу. Водночас РФ перекидає до цього району сили "ДНР" і посилює фланги регулярними формуваннями своєї армії.

Про це повідомили в Інституті вивчення війни, передає Типовий Франківськ.

Українські військові повідомили, що російські наступальні операції різко скоротилися до двох бойових дій на Бахмутському напрямку. Заступниця міністра оборони Ганна Маляр пояснила це зменшення російськими навантаженнями на місці та перегрупуванням ворожих сил у цьому районі.

Маляр заявила, що Сили оборони займають домінуючі позиції на висотах на північ і південь від Бахмута, а також припинили бойові дії 26 і 27 травня для виконання інших невизначених завдань. За її словами, українська армія продовжує контролювати позиції на південно-західній околиці міста.

На цьому тлі російські пропагандисти стверджували, мовляв, ЗСУ не ведуть активних дій, спрямованих на відновлення позицій в самому Бахмуті, незважаючи на можливе продовження локалізованих українських контратак на північний захід і південний захід від міста.

Аналітики зазначають, що російське військове командування, ймовірно, перекидає сили "ДНР" на заміну найманцям ПВК "Вагнер" у Бахмуті. 

Раніше аналітики вказували, що підрозділи 132-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади 1-го армійського корпусу "ДНР" діяли на Бахмутському напрямку після того, як воювали в районі Авдіївки.

 

 

Фото з відкритих джерел