Logo
29 Листопада 2014, 18:44

«Розбір польотів» в Івано-Франківську (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні  у вільному просторі антикафе STANTSIYA, відбулася перша зустріч в рамках проекту «CoffeeHours». За чашкою ранкової кави про  польоти, падіння, про власну історію успіху та досвід розповідали Катя Вітрук та Оксана Чиж,  відомі в Івано-Франківську як співавторки рекламного агентства Birds.

1

«Пташки» розпочали свій творчий політ ще будучи ученицями гімназії, де й познайомилися. Вже тоді у них виникали ідеї неформальних спільних проектів. Згодом  втілення ідей в життя, створення рекламних роликів, переросло з аматорських відео у комерційну діяльність.

Birds здобули першість у студентському фестивалі комерційної реклами «Стартрек». Це єдиний у Росії фестиваль, що спеціалізується на комерційному аспекті у студентській рекламі.

6

Крім цього, дівчата можуть пишатися двома здобутками у номінації «Відеореклама»: перше місце — за ролик «Showreelbirds 2012» та третє за рекламу  магазину «Victoria’sSecre».

http://youtu.be/3JrW2PY1M4g

Впродовж зустрічі Катя та Оксана продемонстрували присутнім майже всі свої роботи та проекти, розповідаючи при цьому історії їх створення.

На жаль, проект Birds закрили влітку цього року. Для його закриття було багато причин та цілий ряд факторів. Проте дівчата не сумують з цього приводу, кажуть, що це для них початок нового етапу.

2

«Все робилося дуже випадково і несвідомо. У нас не було якогось чіткого плану. Виправляння помилок забрало б набагато більше зусиль, ніж початок чогось нового. Ми постійно металися між рекламою та відеопродакшином. Не було чіткої лінії. Крім цього, за всі ці роки ми подорослішали, і кожен з нас почав чіткіше бачити те, чим би хотів займатися. Проект став такою собі спадщиною юності, в якого не було змісту в продовженні. Але він залишив по собі дуже приємні спогади», – розповіла Оксана Чиж.

3

Дівчата не планують працювати разом далі, проте не виключають такої можливості.

Секрет успіху від Birds: визначити з тим чого ви справді хочете і не лінуватися. За словами «пташок», у всіх людей є хороші ідеї, але більшість лінуються робити щось для їх втілення в життя.

5

7

Наступна зустріч за чашкою ранкової кави відбудеться 13 грудня. Гостем «CoffeeHours» буде Юрій Филюк – один із співвласників мережі «23 ресторани», головний ідейник Теплого міста, візуального стилю Івано-Франківська та громадського ресторану UrbanSpace100.