Logo
28 Березня 2019, 12:25

Рожнятівські рятувальники отримали нові комплекти бойового одягу

Вчора, 27 березня, за участі голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука у Рожнятівській пожежно-рятувальній частині відбулося вручення особовому складу нової бойової форми ЛІГА-С.

Нова форма виготовлена з якісного матеріалу та має сучасний дизайн. Даний бойовий одяг захищатиме вогнеборців під час ліквідацій пожеж та інших надзвичайних ситуацій, повідомляє прес-служба ІФ ОДА., інформує Типовий Франківськ.

Очільник Прикарпаття під час вітального слова  відзначив, що робота рятувальників є дуже важливою для суспільства, адже їх головним завданням є зберегти життя та здоров’я громадян.

"Боєздатність пожежно-рятувальних підрозділів залежить не лише від досвідченості кожного рятувальника, але й також від їх матеріально-технічного оснащення. Тому головне завдання влади на сьогодні – максимально забезпечити рятувальників сучасною технікою та новим сучасним бойовим одягом, який захищатиме вогнеборців від небезпеки у надзвичайних ситуаціях різного характеру", – зазначив Олег Гончарук.

Додамо, що також на поточний рік запланована реконструкція восьмої державної пожежно-рятувальної части УДСНС селища Рожнятів, кошти на яку виділено з Державного бюджету.