Logo
30 Грудня 2023, 16:30

Розвідка Британії: з нинішніми темпами втрат росія до 2025-го матиме понад пів мільйона вбитих і поранених

Розвідка Великої Британії звернула увагу на зростання темпів втрат російських сил у війні проти України в 2023 році і прогнозує, що за таких темпів до 2025 року росія матиме понад пів мільйона вбитих і поранених.

«Протягом 2023 року середньодобова кількість втрат росіян (убитих і поранених) в Україні зросла майже на 300 осіб на добу порівняно з 2022 роком. Збільшення середньодобових показників, як повідомляє українська влада, майже напевно відображає деградацію сил росії і її перехід до масової армії з нижчою якістю і більшою кількістю після «часткової мобілізації» резервістів у вересні 2022 року», – йдеться в повідомленні.

У розвідці зауважили, що, ймовірно, росії знадобиться від п’яти до десяти років, «щоб відновити когорту високопідготовлених і досвідчених військових частин».

«Якщо втрати продовжуватимуться такими ж темпами протягом наступного року, то до 2025 року росія матиме понад пів мільйона вбитих і поранених за три роки війни. Це порівняно з 70 000 втрат Радянського Союзу в дев’ятирічній радянсько-афганській війні», – йдеться в повідомленні.

 

 

Фото з відкритих джерел