Logo
10 Травня 2022, 17:55

Розвідка дізналася, куди російські окупанти везуть викрадене в Україні зерно

Росіяни вивозять з тимчасово окупованих територій України зерно та овочі до РФ та анексованого Криму. 

Відомо, що частина викрадених з України зернових перебуває на суховантажних суднах під російським прапором в акваторії Середземного моря. Найбільш вірогідна країна призначення вантажу - це Сирія. Втім, вже звідти контрабандою зерно може постачатись до інших країн Близького Сходу.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони. 

Зазначається, що в Пологах Запорізької області у сховищах є зерно та насіння соняшника. Їх готують до транспортування до Російської Федерації. З тимчасово захопленого Енергодара у бік Кам’янки Дніпровської під охороною військових виїхала колона російських КАМАЗів та DAF із зерном. Кінцевий пункт призначення колони - Крим.

У селі Волохів Яр Харківської області колабораціоністи допомагають окупантам держави-терористки вивозити зерно з ангарів. Зерновози відправляються до російського кордону.

Крім того, 1500 тонн зернових вивезено зерновозами "Кримзернотранс" з Малої Лепетихи Херсонської області на територію Кримського півострова.

У розвідці повідомляють, існує інформація, що окрім зерна, окупанти вивозять до Криму великі обсяги викрадених в Україні овочів: буряк, картопля, капуста.

 

 

 

Фото з відкритих джерел