Logo
2 Листопада 2022, 14:19

Розвідка розповіла, чи здатна РФ завдати нового масованого ракетного удару: "Росією керують маразматики"

Російські терористи все ще мають можливість завдавати масованих ракетних ударів по території України. Їхньою метою є залякування українців та поширення панічних настроїв серед населення.

Про це 1 листопада в етері телемарафону сказав представник пресслужби Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

"Атаки можуть тривати. Питання, наскільки масованими можуть бути такі удари, як ми бачили в понеділок. Звичайно, що вони не можуть бути в щоденному режимі, бо запаси ракетних озброєнь так само вичерпуються у держави-агресора, але шкоди може бути завдано ще багато. Це - терористичні акти терористичної держави проти цивільної інфраструктури з метою залякування та сіяння панічних настроїв. Держава до цього готується, суспільство теж. Цієї мети залякування, яку перед собою ставить терорист номер один у світі Путін, він точно не досяг. Україна чинитиме опір", - пояснив Юсов.

Представник української розвідки наголосив, що цілі визначають не російські військові, а "колективний Путін".

"Якщо б вони могли щось визначати, то можливо, повномасштабного вторгнення б не відбулося. Бо для російської армії та держави це рішення було деструктивним і самовбивчим. Рішення ухвалюють відірвані від реальності маразматики, такі, як колективний Путін - неважливо, чи це алкоголік Медведєв, чи підстаркуватий тінейджер Кирієнко. Прізвища можуть бути різні, але ці люди максимально відірвані від реальності. Військового завдання у них немає. Зараз російське керівництво уже робить зізнання у військових злочинах про те, що вони обстрілюють не тільки військову інфраструктуру, а й цивільну. Україна витримає ці удари: великою і важкою ціною. А Росія змушена буде піти з окупованих територій. Зараз Путін збільшує лише ціну репарацій", - наголосив Юсов.

 

 

 

Фото з відкритих джерел