Logo
2 Листопада 2021, 13:41

Розв'язання сміттєвої проблеми: на Верховинщині з'явиться сортувальна лінія

31 жовтня у Верховині відбулася дуже важлива подія - громадські слухання з приводу визначення місця розташування сортувальної лінії на території Верховинської ТГ.

Це перший крок до розв'язання сміттєвої проблеми, що триває у Верховині з 2019 року. Тепер всі жителі громади зможуть здійснювати моніторинг та контроль за дотриманням норм поводження з відходами, головне - не бути байдужими до свого краю.

♦ Сортувальна лінія допоможе правильно і швидко сортувати відходи, роблячи більш якісну сировину для реалізації по вищій ціні.

♦ З’являться нові робочі місця, адже з розвитком туризму відходів стає дедалі більше і потрібно більше персоналу для обслуговування цієї сфери інфраструктури.

♦ В річку Чорний Черемош не потраплятимуть фільтрати, пункт приймання відходів повинен бути збудований за всіма стандартами (тут громада має здійснювати моніторинг і не бути байдужою).

♦ У Верховині та цілій громаді буде менше сміття, адже ресурси матимуть ще більшу цінність, і загалом це позитивно впливатиме на туристичну привабливість краю.

♦ Менше сміття спалюватиметься - чистіше повітря, здоровіші жителі.