Logo

Румунія передасть прикарпатським рятувальникам дві спеціальні машини для порятунку

Представники Головного управління взяли участь у підписанні договору про передачу спеціальних машин для порятунку від аварійних служб з Румунії.

Делегація Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області перебуває з робочим візитом у Румунії. Сьогодні, 15 грудня, в місті Бухарест перший заступник начальника Головного управління Ігор Оксентюк та начальник сектору міжнародного співробітництва Головного управління Микола Бурлак взяли участь у підписанні Акту дарування Головному управлінню гуманітарної допомоги – двох спеціальних машин для порятунку (пожежних автодрабин) марки ROMAN. Підписання відбулося в штаб-квартирі Дарувальника — румунської агенції з міжнародного співробітництва для розвитку – «RoAid».

Найближчим часом румунська агенція з міжнародного співробітництва для розвитку – «RoAid» спільно з Департаментом надзвичайних ситуацій МВС Румунії здійснить передачу транспортних засобів у рамках надання гуманітарної допомоги для Івано-Франківської області.

Чи не щодня працівники служби порятунку отримують виклики від людей, які потребують допомоги, що, в свою чергу, вимагає гідного технічного оснащення. Тож рятувальники Прикарпаття впевнені, що ці автодрабини стануть їм у нагоді та допоможуть врятувати не одне життя.