Logo
21 Березня 2023, 17:01

Руслан Савчук: медзаклади «первинки» в програмі медичних гарантій можуть підписати пакет щодо надання психологічної допомоги

Головний державний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук зустрівся з керівництвом Долинської, Вигодської, Болехівської громад і працівниками центрів первинної медико-санітарної допомоги. 

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Під час зустрічей обговорили важливість проведення вакцинальних кампаній, профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань. Також посадовець розповів про Національну програму ментального здоров’я, яка реалізується за ініціативи першої леді України Олени Зеленської. 

«Зокрема, обговорили проект Міністерства охорони здоров’я України «Психічне здоровʼя на первинному рівні медичної допомоги». Як повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, тепер заклади первинної медичної допомоги, в яких щонайменше 20% медичних працівників пройшли курси й отримали сертифікат із відповідного рівня підготовки, зможуть підписати в програмі медичних гарантій новий пакет “Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги”, - повідомив Руслан Савчук. 

Окрім того в рамках робочої поїздки головний держсанлікар Прикарпаття проінспектував роботу пунктів щеплень від Covid-19 і рутинної вакцинації та передав центрам первинної медико-санітарної допомоги від німецької благодійної організації «Мережа Майдан» вісім генераторів.