Logo
4 Березня 2024, 10:07

Руслан Савчук передав благодійну допомогу для прикарпатської «екстренки»

Головний держсанлікар Прикарпаття, голова Всеукраїнської асоціації фахівців з громадського здоровʼя Руслан Савчук передав гуманітарну допомогу для Обласного центру екстреної медичної допомоги. Йдеться про текстильні вироби - постіль, рушники та пледи, які для цієї установи по суті є розхідними матеріалами.

«Колектив КНП "Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради" виконує дуже важливу роботу. Особливо у військовий час, адже бригади «екстренки» постійно задіюються для перевезення поранених військових, травмованих від обстрілів цивільних громадян. Особливий напрямок - це постійні навчання тактичної медицини, яке тут пройшли багато тисяч людей. - розповів Савчук. - Зустрівся з керівником закладу Мироном Матейком, передав вантаж від німецьких благодійників. Поряд з тим ми обговорили перспективи співпраці між Всеукраїнською асоціацією фахівців з громадського здоровʼя, Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб та Обласним центром екстреної медичної допомоги».

Слід відзначити, що в Україну допомога надійшла від Peter Siefen з німецької організації Blau-Gelbes Kreuz e.V., Inna Ilchuk, Linda May, Lesja Gebura, а також за сприяння Чернівецької бізнес групи CBG та благодійного фонду «ГЕЛМ».

unnamed-3 unnamed-2 unnamed-1