Logo
2 Червня 2023, 10:05

Руслан Савчук передав тактичні рюкзаки для полку коломийської «десятки»

Головний державний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук передав тактичні медичні рюкзаки для 10-тої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Як розповів посадовець, це частина чергової гуманітарної допомоги від німецької благодійної організації Blau-Gelbes-Kreuz e.V.

«Вчасна та якісна медична допомога на фронті не менш важлива від куль чи снарядів, бо рятує життя наших воїнів. Славетні «едельвейси» і до повномасштабної війни, і після її початку, виконують завдання на найскладніших напрямках в найгарячіших точках, тож мають потребу у подібній підтримці. – розповів Руслан Савчук. – Щира вдячністі Лінді Май та Лесі Гебурі, які постійно передають дороговартісні тактичні рюкзаки з медикаментами для українських захисників».

Слід відзначити, що вартість 1 такого рюкзака із наповненням сягає близько 1 тисячі євро. 

Нагадаємо, днями головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук та міський голова Руслан Марцінків передали автомобіль швидкої допомоги та 5 тактичних медичних рюкзаків для 102-ї окремої бригади територіальної оборони ім. полковника Дмитра Вітовського.