Logo
2 Серпня 2023, 11:15

Руслан Савчук: в області від кору провакцинували більше 2,5 тисяч дітей

Про це розповів керівник Обласного центру контролю та профілактики хвороб, головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук під час зустрічі з головою ОВА Світланою Онищук та її заступницею Людмилою Сірко, передає Типовий Франківськ.

«На останню звітну дату Івано-Франківська область посідає перше місце за абсолютним показником імунізації від кору. – звернув увагу медик. – Йдеться про 2511 провакцинованих дітей за період з 17 липня поточного року».

Слід відзначити, що Руслан Савчук ознайомив Світлану Онищук та Людмилу Сірко з умовами зберігання та процесом доставки вакцини в райони області.

«Наша установа отримала від Міністерства охорони здоров’я та міжнародних партнерів спеціалізований транспорт для доставки вакцини з дотриманням холодового ланцюга. З власних надходжень у центрі контролю та профілактики хвороб вдалося обладнати приміщення з холодильним обладнанням для зберігання вакцинальних препаратів. Окрім того ми встановили генератор потужністю 85 кіловат, який зможе забезпечити як роботу обладнання, так і функціонування нашого центру на випадок перебоїв з електропостачанням», - наголосив Руслан Савчук.

Очільниця Прикарпаття відзначила високі досягнення та важливість роботи установи щодо функціонування системи громадського здоров’я в області.

«Дуже важливо, що в Івано-Франківську працює потужний центр контролю та профілактики хвороб, який оснащений найсучаснішим обладнанням. – зазначила Світлана Онищук. – Ми маємо всі можливості, щоб їхати до людей, вакцинувати людей, оглядати і консультувати людей, цим самим дбаючи про здоров’я прикарпатців і всіх, хто приїхав до нас в область».