Logo
15 Лютого 2024, 11:00

Руслан Савчук взяв участь у вебінарі «Вплив війни та інших надзвичайних ситуацій на громадське здоров’я: досвід Грузії»

Голова Всеукраїнської асоціації фахівців з громадського здоровʼя Руслан Савчук спільно з міжнародними експертами із США, Грузії, Ізраїлю та Сирії взяв участь у вебінарі щодо впливу воєн та збройних конфліктів на сферу громадського здоров’я.

Головний державний санітарний лікар Прикарпаття виступив з вітальним словом. 

«В моїй країні відбувається повномасштабна війна, яка забирає домівки, здоров’я та, найважливіше - життя. - зазначив Руслан Савчук. - Саме тому, для нас важливий досвід підтримки та розбудови систем громадського здоров’я в країнах, що переживали війни. Зокрема, досвід Грузії може стати важливим джерелом вдосконалення наших підходів до збереження здоров’я українців».

До дискусії, в контексті огляду досвіду Грузії щодо реагування на надзвичайні ситуації, включаючи війну, та рекомендації для системи громадського здоров’я, долучився доктор Аміран Гамкрелідзе. А також, доктор Мітчелл Вулф, експерт із питань глобальної безпеки в охороні здоров’я, головний лікар Центру США з контролю та профілактики захворювань (CDC) у 2019 - 2021рр.

Вебінар організовано проєктом USAID Ukraine - USAID Україна, Розбудова стійкої системи громадського здоров’я з Центр громадського здоров’я України за підтримки Міністерство охорони здоров'я України та Всеукраїнською асоціацією фахівців з громадського здоров’я.