Logo
15 Травня 2023, 16:26

СБУ Прикарпаття повідомила про підозру колаборантці, яка очолювала «пенсійний фонд» окупантів у Старобільську

Слідчі СБУ оголосили підозру мешканці Луганської області, яка після приходу російських загарбників стала керівником створеного окупантами «пенсійного фонду» в Старобільську, передає Типовий Франківськ.

До повномасштабного вторгнення росіян місцева жителька 1964 р.н. обіймала посаду начальниці одного з відділів районного управління Пенсійного фонду України.

Після захоплення міста в лютому 2022 року росіяни почали формувати там органи окупаційної влади. Відтак, фігурантка обійняла посаду виконувачки обов’язків начальника т.зв. «управління пенсійного фонду лнр в Старобільському районі».

На цій посаді колаборантка брала участь у відкритих зустрічах, засіданнях та інших публічних заходах, пов’язаних із популяризацією та підтримкою окупаційної влади.

"Слідчі СБУ повідомили фігурантці про підозру за ч. 5 ст. 111-1 КК України – колабораційна діяльність. На колаборантку очікує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років з конфіскацією майна або без такої", - йдеться в повідомленні.