Logo
24 Січня 2015, 12:37

Щасливчик з Івано-Франківська виграв квартиру у лотерею

Завершилася новорічна акція лотереї «Лото-Забава», в якій було розіграно 2 квартири в елітному житловому комплексі Києва.

 квартира1

Зокрема, ключі від першої квартири дісталіся гравцеві з Івано-Франківська, а через тиждень ще одну квартиру виграла мешканка міста Червонограда Львівської області. Про це повідомляє прес-служба лотерейного оператора «МСЛ, пише ЗІК.

Обидва переможці відвідали студію «Лото-Забава», де їх особисто привітали ведучі,  вручили виграшні сертифікати. Обидва виграшні лотерейні квитки були куплені в якості подарунків своїм рідним.

До до Києва на вручення сертифікату приїхав Віктор – переможець з Івано-Франківська. Разом з переможцем приїхала його дружина Уляна, та маленька донька Юлія.

У студії чоловік розповів, що в «Лото-Забава» грає практично з першого тиражу,  для їх сім’ї гра в лотерею – приємна традиція.

Відразу після ефіру в студії, переможці змогли особисто відвідати свої нові квартири. Кожна оцінюється в понад 600 тисяч гривень. Обидві квартири розташовані в елітному житловому комплексі на вулиці Клавдієвській поруч зі станцією метро «Академмістечко».