Logo
16 Лютого 2015, 14:58

Ще один Opel Frontera поїде на Схід з Івано-Франківська (ФОТО)

З Івано-Франківська сьогодні на потреби 26-ї артилерійської бригади було урочисто передано позашляховик  Opel Frontera. Автомобіль придбали за сприяння благодійної організації «Майбутнє Прикарпаття» та ВАТ «Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій». Перед тим, як відправити машину у зону бойових дій, її було освячено.

6

За словами бійця Андрія Долика, який має доставити авто на фронт, 26 артилерійська бригада зараз дислокується в районі Волновахи і їм дуже потрібне таке авто, адже воно є значно мобільнішим, функціональнішим і прохіднішим, ніж та техніка, яка знаходиться у них на озброєнні.

«Ми будемо на машині підвозити продукти, возити поранених, різні матеріальні засоби для особового складу. Сюди завантажили засоби гігієни, шкарпетки, рукавиці - розхідні матеріали. Крім того, солодощі і домашні закрутки. Це особливо втішає нас» , - розповів Андрій Долик.

Всі необхідні речі, які разом із автомобілем будуть доставлені в зону АТО, закупили працівники підприємства на власні кошти, тому бійці надзвичайно вдячні за таку благодійну діяльність, адже, згідно зі словами Андрія Долика, 26 артилерійська бригада на 90% відсотків забезпечена саме завдяки волонтерам.

«Я ніколи не кажу «ця тяжко, я не зможу»… Я просто вірю у те, що перемога за нами! Я просто вірю у те, що ми можемо! Бо якщо хлопці на Сході можуть вистояти там за нас всіх, то і ми тут можемо їм допомогти. Ця війна стосується кожного з нас!» - каже одна із волонтерок Наталія Перцович.

1

2

3

4

5