Logo
22 Липня 2016, 13:00

В Івано-Франківську пройде фестиваль крафтового пива та встановлять "велореанімацію"

Чергові п’ять проектів отримали фінансову підтримку від громадського ресторану Urban Space 100.

урбан

Однією з цінностей “Urban Space 100” є те, що 80% чистого прибутку направляється на фінансову підтримку некомерційних проектів, які реалізовуються в Івано-Франківську.

Нещодавно відбулися чергові загальні збори засновників громадського ресторану "Urban Space 100". Загалом було подано 17 проектів, п'ятеро з яких отримали фінансування.

  1. Велореанімація – встановлення «міні-веломайстерні» на території біля центрального корпусу Івано-Франківського медичного університету. 2.    Зелена зона Опришівців. Реанімація. Етап: Встановлення питного фонтанчика - створення питного фонтанчика на території Опришівців, оскільки спортивні тренування викликають спрагу, а найближчий магазин знаходиться досить далеко від локації, вдосконалення місця відпочинку. 3.    Франківський міжнародний фестиваль крафтового пива - проект має на меті вивести культуру споживання пива на якісно вищий рівень та познайомити франківців та гостей міста з виробниками справді якісного продукту. 4.    Dance with Apache - це дводенний фестиваль сучасного танцю в Івано-Фракнівську за участі однієї з найкращих українських команд APACHECREW. В рамках проекту планується проведення танцювальних майстер-класів, виконання танцювального перформансу за участю танцюристів колективу та вечірній танцювальний «джем». 5.    «Дитяча архітектурна школа» - це дитячі заняття з архітектури із авторськими програмами молодих архітекторів, побудовані на власних пошуках та дослідженнях світового досвіду.