Logo
3 Вересня 2019, 14:40

Шахраї видурили у довірливих прикарпатців 50 тисяч гривень

Незважаючи на численні застереження правоохоронців, жителі Прикарпаття продовжують потрапляти у тенета шахраїв.

За минулу добу зловмисники у прикарпатців виманили близько 50 тисяч гривень, пише Типовий Франківськ із посиланям на пресслужбу поліції області.

Із заявою про зняття з банківської картки 20 000 гривень звернувся по допомогу до поліції житель Івано-Франківська. Він повідомив правоохоронцям, що на його мобільний телефон зателефонувала особа, представившись працівником банківської установи. 

Невідомий повідомив, що виникли проблеми з банківським рахунком та для їх вирішення необхідно конфіденційну інформацію карти, що останній і зробив. 
І як наслідок – з рахунку одразу зникли всі кошти – 20 тисяч гривень.

Цього ж дня до поліції за допомогою звернулась 37-річна мешканка Долинського району. Шахраї обдурили потерпілу за аналогічною схемою, зняли з банківського рахунку 10 000 гривень.

До поліції Калущини звернулась місцева жителька, яка втратила близько 18 тисяч гривень. Як повідомила потерпіла, шахраї, заблокували її сім картку, змінивши під-код до банківського рахунку. В подальшому оформили інтернет-кредит на суму 17 850 грн.

Інформація про вказані події внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за ст. 190 КК України (Шахрайство). Триває досудове розслідування.

Поліція Івано-Франківщини звертається до громадян із проханням бути більш обачними та не довіряти особам, які намагаються дізнатися ваші власні реквізити банківських карт. За жодних обставин не повідомляйте реквізити банківських карток, не розголошуйте термін її дії, код на звороті картки, зазвичай нанесений на полі для підпису.