Logo

Ще один навчально-практичний центр запрацював на Прикарпатті

Ще один навчально-практичний центр запрацював на базі Івано-Франківського професійного будівельного ліцею, де вихованці закладу матимуть змогу освоїти практичні навики, підвищити якість професійної підготовки й адаптуватись до вимог ринку праці.  

Про це повідомляє керівниця Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук на своїй сторінці у Facebook. 

На базі центру можна пройти перепідготовку та підвищення кваліфікації усім, хто має намір володіти будівельними спеціальностями. 

Облаштовано навчально-практичний центр завдяки фінансовій підтримці спонсорів та коштам з обласного бюджету (йдеться про понад  400 тис.грн, за які придбано штукатурну машинку та штукатурні матеріали).

До речі, на сьогодні в Івано-Франківському професійному будівельному ліцеї навчаються 250 учнів за такими спеціальностями:

- монтажник  експозиції та художньо-оформлювальних робіт;
- муляр;
- електрозварювальник ручного зварювання;
- монтажник гіпсокартонних конструкцій;
- штукатур;
- лицювальник-плиточник;
- монтажник санітарно-технічних систем і устаткування;
- електрогазозварник.

Це - вже другий навчально-практичний центр, який запрацював у цьому профтехосвітньому закладі. Кілька років тому відкрили подібний для такої спеціальності, як «монтажник санітарно-технічних систем та устаткування». На його облаштування було спрямовано понад 620 тис.грн з державного бюджету, 110 тис.грн – з обласного бюджету й понад 160 тис.грн спецкоштів.