Logo
29 Жовтня 2014, 09:41

Шевченко запропонує свого кандидата на посаду міського голови Івано-Франківська

Новообраний нардеп від Івано-Франківська Олександр Шевченко обіцяв невдовзі представити команду, яка зможе працювати на громаду міста. 

Shevchenko1

На прес-конференції новообраний нардеп від Івано-Франківська Олександр Шевченко, відповідаючи на запитання журналіста, кого він бачить на посаді міського голови Івано-Франківська, повідомив, що найближчим часом буде представлено його команду та визначено хто зможе працювати на громаду міста.

«В найближчі декілька тижнів ми презентуємо команду, - говорить Шевченко, - ми,  це я і мої однодумці в місті Івано-Франківськ, також будемо радитися з громадою та журналістами».

Також Олександр Шевченко повідомив, що до його команди не зможуть увійти ті хто служили режиму Януковича, і не важливо чи були вони після цього на Майдані чи в АТО.

 «У команду будуть іти ті люди,  які хочуть працювати до громади. Якщо у когось з них був негативний досвід управління, чи можливо колись були чиновниками і відповідно служили уряду  Януковича, то таких людей у моїй команді не буде в незалежності від того де б вони не були чи на Майдані чи в АТО», - заявив Шевченко.

Курс