Logo

Школярів Івано-Франківщини закликають приєднатися до Всесвітнього дня прибирання

18 вересня о 10:00 Україна вийде на масштабне прибирання у 24 областях.

Школярів закликають об’єднуватися заради порятунку планети від сміття. Найактивніші учасники отримають дипломи та смачні подарунки, а перша трійка шкіл-лідерів виграють комплекти крісел-мішків для шкільних приміщень.

Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» для учнівської та студентської молоді розтягується в часі та просторі. Подія розпочалася 1 вересня та завершиться 18 вересня 2021 року. У межах акції відбудеться конкурс серед закладів загальної середньої, позашкільної освіти.

Організатори пропонують освітянам, учням Івано-Франківської області приєднатися до наймасштабнішого прибирання на планеті, робити фото до і після акції, публікувати в соціальних мережах з хештегами #побачивприбери #worldcleanupday #schoolrecyclingworld #letsdoitukraine відмічати @schoolrecyclingworld.

"Правила прості: потрібно опублікувати анонс проєкту з закликом приєднуватися на інформаційних ресурсах навчального закладу, взяти участь та реалізувати активності в межах Всесвітнього дня прибирання з 1 по 18 вересня, підбити підсумки та заповнити результати в онлайн анкеті за посиланням до 25 вересня 2021 року включно", — зазначила Юлія Мархель, голова організаційного комітету Всесвітнього дня прибирання в Україні.

photo5312214035472692520

Минулого року понад 14 тис. школярів об’єдналися та очистили Землю від 54 тонни сміття, з яких 38 тон знайденої вторинної сировини здали на переробку.

Конкурс проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національним еколого-натуралістичним центром.

Українці з міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття та формування культури чистоти.

Особливістю акції 2021 року є суворе дотримання карантинних норм: маски, рукавички, соціальна дистанція та правила техніки безпеки (засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття).

photo1630673383