Logo
30 Грудня 2020, 08:23

Шквальний вітер зносив покрівлі й дерева та залишив тисячі абонентів без світла

В зв’язку з ускладненням погодних умов (сильний поривчастий вітер) на території Івано-Франківської області залишились без електропостачання 59 населених пунктів повністю та 86 частково.

Про це інформують в Управлінні з питань цивільного захисту ІФ ОДА пише Типовий Франківськ.

Серед районів, що постраждали:

Рожнятівський, Косівський, Надвірнянськиц, Богородчанський та Калуський райони, Яремчанська міська рада. Тут знеструмлено 46 ліній електропередач повністю та 6  частково, 949 ТП.

До робіт з відновлення електропостачання залучені 36 аварійних бригад обленерго, 38 одиниць техніки та 96 працівників.

Станом на ранокаранок 30 грудня без електропостачання залишаються 6 населених пунктів повністю та 23 частково, 2 лінії електропередач повністю та 17 ліній  частково, 78 ТП.

О 14.30 в зв’язку з припиненням електропостачання на центральному водозаборі КП «Надвірнаводоканал» тимчасово припинено водопостачання абонентів в м. Надвірна (о 16.50 водопостачання відновлено всім споживачам). В Богородчанському районі поривчастим вітром частково зруйновано покрівлю на будинку культури в с. Жураки на площі, орієнтовно 200 м.кв., повалено металеву димохідну трубу котельні гімназії в с. Глибівка.

Пожежно-рятувальними підрозділами У ДСНС в області здійснено  виїздів для надання допомоги по розрізанню повалених вітром дерев на проїжджі частини автомобільних доріг та споруди (магазин «Троянда» в с. Дзвиняч Богородчанського району та приватний житловий будинок і гараж в м. Надвірна). До робіт залучено 9 од. техніки та 35 чол. особового складу У ДСНС в області, розрізано і прибрано 10 дерев. Збитки завдані негодою уточнюються, потерпілих немає.