Logo
16 Січня 2022, 18:01

Сигналізація, якісні двері, решітки, сусіди: що найкраще зупиняє квартирного злодія

Люди не мають звички дбати про свою безпеку. Більшість вважає, що з ними нічого не може трапитись. Така думка є оманливою, адже жертвою крадіїв може стати кожен, і навіть тоді, коли здається, що у нього нема чого красти. Злодії були завжди й красти також знайдуть що.

Управління поліції охорони в Івано-Франківській області зазначили, що на жаль, швидко розкрити злочин й затримати крадіїв вдається не кожного разу. Значний відсоток тих, яких у поліцейських протоколах називають потерпілими, самі переважно винуваті у тому, що їхню оселю обікрали.

Правоохоронцями, які розкривали квартирні крадіжки, зробили висновок: дверей, замків, решіток, які б зупинили крадіїв досі не сконструйовано, і навіть, коли вони супер дорогі. І на жаль, лише третину квартирних крадіжок вдається розкрити, як то кажуть, «гарячими слідами». Якщо такого не сталося, оперативникам та слідчим треба буде добряче попрацювати, щоб розкрити злочин. А час, в такому випадку, працює на користь злодіїв — усі речові докази з попередніх крадіжок вони намагаються хутко продати. А ще змінити місце своєї «роботи», виїхавши до іншого міста чи області.

Звичайно, що усі засоби захисту оселі не будуть зайвими, якщо вони будуть доповнювати один одного. Якщо обирати двері, то тільки міцні з замками 3-4 рівня захисту. Рекомендується ставити решітки на вікнах, які розташовані на 1-2 та на останньому поверхах, а також власникам приватних будинків. Інколи в пригоді стають і сусіди, які почувши шум за дверима, можуть викликати поліцію, чим захистять ваше помешкання від пограбування.

Але суттєвим аргументом є сигналізація від Управління поліції охорони виведена на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Івано-Франківській області. Навіть наявність наліпки «обꞋєкт під охороною» уже часто відлякує «квартирників», які усвідомлюють, що за лічені хвилини після проникнення в таку оселю, прибуде наряд швидкого реагування і затримає злочинців.

Замовити послуги охорони можна за коротким номером – 9899!
Або на сайті – www.securitypolice.com.uа

 

Головне фото з відкритих джерел