Logo
24 Січня 2022, 20:13

Ситуація в Україні повністю контрольована: підсумками засідання Радбезу

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив за підсумками засідання Радбезу, що ситуація в Україні - повністю контрольована.

На цьому наголосив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов за підсумками засідання РНБО, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Останнім часом відбувається багато інформаційних подій в нашій країні, дуже багато такої парамілітарної белетристики в ЗМІ. Я хотів би звернутись до всіх вас трохи збавити той накал, який існує. Ситуація, яка є, вона є цілком для нас зрозумілою, немає ніяких приводів, щоб ми панікували. Я б дуже просив, щоб всі зберігали спокій», - заявив Данілов.

За його словами, під час засідання Радбезу Президент заслухав доповіді керівників військової розвідки, Служби зовнішньої розвідки, міністра оборони та головнокомандувача ЗСУ, міністрів закордонних справ, економіки, енергетики та охорони здоров’я.

«Ситуація є абсолютно контрольованою… Країна наша одна, ми її нікому віддавати не збираємось і перемога точно буде за нами», - заявив секретар РНБО.

Як повідомлялось, 24 січня Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони. Серед питань до розгляду були заявлені заходи із забезпечення національної безпеки від внутрішніх та зовнішніх загроз, стан справ в економіці, енергетиці, протидія пандемії коронавірусу тощо.