Logo
19 Листопада 2019, 17:11
Теги: Прощук

Нардеп від Прикарпаття Прощук запевнив, що ситуація з Домбровським кар'єром на контролі

У вівторок, 19 листопада, народний депутат України Едуард Прощук взяв участь у пленарному засіданні сесії Калуської районної ради. Народний депутат від 85 виборчого округу Едуард Прощук проінформував районних депутатів про пріоритетні напрямки роботи в Калуському районі на 2020 рік та непросту ситуацію з Домбровським кар'єром.

«Неодноразово відвідував Домбровський кар’єр з фахівцями, щоб вивчити цю тривожну для усього західного регіону проблему. Один із варіантів вирішення, який ми напрацювали – це провести розчистку дренажної канави й почати переробку сировини й розсолів. Щоб недопустити перелив та протікання назовні розсолів у Лімницю та Дністер необхідно тримати під постійним моніторингом кар'єр, хвостосховища, відвали та полігон гексахлорбензолу», – зазначив депутат Верховної Ради Едуард Прощук.

Народний депутат розповів про поточний стан кар'єру. Зокрема, що рівень розсолів щороку збільшується й станом на сьогодні залишилось близько 15 метрів до борту. Також зауважив необхідність контролювати процеси на Домбровському кар'єрі, а не спостерігати за ними.

«Мені вдалось об'єднати фахівців навколо теми Домбровського кар'єру, залучити до обговорення колег з екологічного комітету, вивести цю тему на рівень Уряду. Зараз ситуація з Домбровським кар'єром на контролі, виїзне засідання екологічного комітету на Прикарпатті в 2020 році буде», – додав народний депутат Едуард Прощук.

Також на сесії Калуської районної ради спільно з народним депутатом Едуардом Прощуком обговорили ряд актуальних для регіону питань. Зокрема, поточний стан реалізації постанови про надання субвенцій місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток та спрямування інвестиційних коштів Державного фонду регіонального розвитку на Калущині.

Едуард Прощук зазначив, що відкритий до обговорення й готовий разом з депутатами районної ради працювати задля розвитку Прикарпаття. Також нагадав про роботу громадських приймалень народного депутата у кожному з районів 85 виборчого округу.

Довідка:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Едуард Прощук у соцмережах:

Facebook
Instagram
Контакти прес-служби:
Тел. +380 96 728 0432
+380 66 468 102

Схожі Новини