Logo
20 Вересня 2019, 17:36

Склад деяких ОТГ на Прикарпатті може змінитися

Сьогодні, 20 вересня, на сесії Івано-Франківської обласної ради обговорили питання щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад області.

Начальник управління з питань децентралізації та регіонального розвитку ОДА Микола Дем'янчук розповів, що є план змінити склади Калуської, Рожнятівської, Тисменицької та Івано-Франківської ОТГ, пише Типовий Франківськ.

З 2015 року і до сьогодні облдержадміністрація продовжує роботу з допрацюванням перспективного плану формування територій громад в області.

Так, склад територіальних громад має змінитися у Новицькій, Рожнятівській, тисменицькій, Єзупільській, Лисецькій та Івано-Франківській ОТГ.

До Івано-Франківської обласної ради звернувся Новицький сільський голова ОТГ з проханням внести зміни до перспективного плану формування громад області у зв'язку з тим, що Берлогівський сільський голова Рожнятівського району проявив ініціативу приєднатися до  Новицької ОТГ.

Узинський сільський голова Тисменицького району надіслав листа з клопотанням внести зміни у плані формування громад у зв'язку з тим, що на зборах громади села Узин жителі зважаючи на близькість до Франківська, виявили бажання увійти до складу Івано-Франківської ОТГ. На даний момент Узинська ОТГ знаходиться у складі Єзупільської.

Братківський сільський голова Тисменицького району звернувся з листом про внесення змін до плану формування територій громади, у зв'язку з тим, що під час зборів громада села Братківці виявила бажання приєднатися до складу Івано-Франківської ОТГ. На даний момент Братківстка ОТГ належить до Тисменицької спроможної громади.

Також, Драгомирчанський  сільський голова Тисменицького району надіслав листа з проханням внесення змін до перспективного плану формування території громад області. Жителі Драгомирчан виявили ініціативу приєднатися до Івано-Франківської ОТГ. На даний час  Драгомирчанська територіально громада знаходиться у складі Лисецької спроможної громади.