Logo
16 Березня 2020, 19:16
Теги: 4G зв'язок

Скористатися 4G від Київстар тепер зможуть ще 514 населених пунктів

Київстар збільшив територію швидкісного мобільного інтернету за технологією LTE у 22 областях України, повідомляє Типовий Франківськ з посиланням на 24 Канал.

Завдяки включенню нових базових станцій, доступ до швидкісного мобільного інтернету отримали мешканці ще 514 населених пунктів. Зокрема, Білозерське, Святогірськ, Гостре (Донецька область), Золоте (Луганська область), а також сотні селищ на території, де проживає понад 306 тисяч людей.

Послуги 4G зв’язку в мережі Київстар наразі доступні для понад 76% населення України.

За два роки, що минули з часу запуску 4G в Україні, в мережі Київстар можливостями нової мобільної технології вже скористалось понад 10 мільйонів абонентів

Нагадаємо, що за даними незалежних міжнародних компаній Ookla та nPerf за 2018 і 2019 роки середня швидкість мобільного інтернету швидкість мобільної передачі даних в мережі 4G в Київстар – найвища з-поміж усіх мобільних операторів України..

Щоб користуватись послугами 4G абонентові потрібен відповідний смартфон з підтримкою технології LTE та USIM-картка. Замінити стару SIM-карту на USIM можна безкоштовно в понад 8 тисячах торгових точок по всій Україні.