Logo
22 Квітня 2015, 19:03

Сльози, квіти та оплески: У Франківську зустріли оперативників СБУ, що три місяці перебували в АТО

Сьогодні з Луганщини додому повернулись близько двох десятків оперативників обласного управління Служби безпеки. Хлопці 92 доби виконували завдання у зоні бойових дій.

ато1

Зустріти героїв прийшли їхні близькі та друзі, колеги по роботі, представники влади та громадські активісти. Тож, коли автобус  з оригінальними номерами «ПТН ПНХ» заїхав на територію управління, його зустріли гучними оплесками. Матері та дружини від хвилювання не могли стримати сліз, а діти стурбовано запитували чи впізнають вони татка в балаклаві, пише "Бліц-Інфо".

Вже традиційно, з поверненням бійців привітав начальник обласного управління СБУ Петро Дідух та подякував за гідне виконання  завдань.  Та повідомив, що кожен із них отримає грошову премію. Також працівників СБУ привітав заступник голови облради Олександр Левицький та представники від громадськості.

Як зауважив командир зведеного загону Сергій Григоренкобійці виконували спеціальні завдання на території, підконтрольній Україні. Працювали без прикриття, але безпосередньої участі у бойових зіткненнях не брали. Затримували ворожих розвідників, виявляти сховища зі броєю. На запитання журналістів, скільки ж наші хлопці затримали терористів, назвати конкретну цифру відновився, пояснивши що немає таких повноважень. Але запевнив, що їхні здобутки значні.

Оперативник Віктор  зауважує, що радий повернутись додому та побачити рідних. Але каже, що за потребою готовий знову поїхати в зону АТО.

«Це була моя перша ротація, на яку я сам зголосився. Треба буде – поїду знову. Не все так страшно, як показує телебачення. Чоловікам не треба боятися, не треба зривати план мобілізації. Мусимо зрозуміти, що маємо обов’язок перед країною, перед батьками та рідними. Нічого не треба боятися, бо ми стоїмо за праве діло, за свою землю і Бог нам допомагає», - наголосив працівник Служби безпеки.