Logo
11 Грудня 2023, 21:00

Смерть немовляти на Прикарпатті: оголосили породіллі про підозру

Нагадаємо, 5 грудня тіло немовляти знайшов на своєму подвір’ї мешканець села Кропивник. Правоохоронці одразу розпочали кримінальне провадження. Невдовзі встановили особи матері та батька. Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво у справі здійснює Калуська окружна прокуратура.

Ювенальний поліцейський Калуського РВП виявив породіллю під час дворового обходу в селі Кропивник. Лікарі підтвердили післяпологовий період. На обліку в медичному закладі жінка не перебувала. Свою вагітність від родичів вона приховувала.

Співробітникам Управління карного розшуку в Івано-Франківській області жінка зізналася, що народила дитину самотужки ще наприкінці листопада за місцем проживання. Надалі новонароджену дитину помістила в поліетиленовий пакет та віднесла на вулицю.

Криміналісти Слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області, в ході проведення молекулярно-генетичного дослідження, вивели ДНК – профіль немовляти. А відтак встановили чоловічу стать дитини, підтвердили особу породіллі, а також встановили особу батька.

Правоохоронці призначили ряд експертиз.

"Слідчі уже оголосили жінці про підозру за ч. 1 ст. 117 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини під час пологів або відразу після пологів). Невдовзі суд обере міру запобіжного заходу", - йдеться в повідомленні.