Сьогодні українські паралімпійці вибороли одну золоту та чотири срібних медалей у Токіо

Сьогодні, 3 вересня, Українські паралімпійці вибороли одну золоту та чотири срібних медалей на паралімпійських іграх у Токіо.

Про це інформують у Міністерстві молоді та спорту України.

Паралімпійським чемпіоном у Токіо став веслувальник Сергій Ємельянов. Він здобув «золото» у веслуванні на байдарці-одиночці у класі KL3. Ємельянов подолав дистанцію 200 метрів за 40,355 с, випередивши найближчого суперника із ПКР на 0,1 с.

Срібну нагороду на байдарці-одиночці на 200 метрів завоював веслувальник Микола Синюк (клас KL2).

Також володарями срібних медалей Ігор-2020 стали українські легкоатлети Микола Жабняк та Людмила Даниліна.
У метанні диска Жабняк ,із результатом 52,43 метра, став другим у класі F37, а Даниліна, у класі Т20, посіла друге місце у бігу на 1500 метрів (4 хвилини 32.82 секунди).

Свою третю медаль Паралімпіади-2020 завоював велогонщик Єгор Дементьєв, який посів друге місце у шосейній гонці у класі С4-5.
Раніше у 32-кілометровій гонці з роздільним стартом Дементьєв виграв «срібло», а на велотреку на дистанції 4000 метрів став бронзовим призером змагань.

Загалом, на даний час, українська збірна на Паралімпійських іграх 2020 року в Японії здобула 23 золоті, 44 срібні та 26 бронзових медалей. Що ставить її на п'яте місце у рейтинзі між 168 країнами.