Logo
14 Травня 2015, 13:46

Сьогодні Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника святкує 75-ліття

Сьогодні, 14 травня, у день народження відомого українського письменника, громадського діяча і політика Василя Стефаника, ім’я якого носить навчальний заклад, відзначають ювілей Прикарпатського національного університету – 75-ліття.

прикарпатський

За ці роки Університет став не тільки освітнім, а й інтелектуальним та культурним центром який об'єднує 9 навчальних інститутів, 6 факультетів, 3 навчально-консультаційні центри, 1 коледж, 3 науково-дослідні інститути, 11 наукових центрів, Центр інформаційних технологій, науковий парк «Прикарпатський університет», навчально-методичне управління, науково-дослідну частину, дендропарк, таботанічний сад. Для працівників та студентів університету працює наукова бібліотека, дитячий табір відпочинку “Смерічка”, 5 музеїв, стадіон, спортивний комплекс, мережа їдалень-кафе.

В університеті за 15 напрямками та 48 спеціальностями навчаються близько 16 тисяч студентів. Діє аспірантура за 54 спеціальностями та докторантура за 7 спеціальностями. Навчально-виховну та наукову роботу на 80 кафедрах здійснюють 1003 штатні викладачі, у тому числі 108 докторів наук, професорів, 635 кандидатів наук, доцентів.

Університет підтримує тісні зв’язки з багатьма науковими та навчальними закладами світу, реалізує спільні наукові програми та посідає високі місця в всеукраїнських та світових рейтингах.