Logo
9 Квітня 2015, 09:47

Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться загальноміська толока (СПИСОК ЛОКАЦІЙ)

Сьогодні, 9 квітня о 15.00 в Івано-Франківську розпочнеться загальноміська толока. Усіх небайдужих мешканців запрошують долучитись до прибирання міста напередодні великодніх свят.

толока1-1

Організоване прибирання місць відпочинку, рекреаційних зон відбуватиметься на наступних локаціях:

1. Молодіжний парк (6,28 га) - прибирання території від побутового сміття (Управління освіти і науки, ЗШ№22).

2. вул. Г. Мазепи, 146 – поруч «Парк готелю» (0,5га) - прибирання території (ЦМКЛ, мешканці міста).

3. Міське озеро (3,5 га) - посадка дерев (керівництво виконавчого комітету, помічники заступників міського голови, юридичний відділ, відділ патронатної служби).

4. Парк ім.Шевченка (24,4 га) - прибирання території (управління організаційно-інформаційної роботи та контролю, архівний відділ, відділ програмного та комп’ютерного забезпечення, загальний відділ, відділ звернень, відділ кадрів і відділ ведення державного реєстру виборців).

5. Озеро в мікрорайоні Пасічна (2 га) - прибирання території від побутового сміття (Управління економічного та інтеграційного розвитку, ЦНАП).

6. Дамба р.Бистриці Солотвинської до мосту (3,9 га) - прибирання дамби та русла ріки (Управління у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики, Студентська молодь міста).

7. Берег та русло р.Бистриці Солотвинської з сторони м-ну «Пасічна» (1 га) - прибирання території від побутового сміття (апарат облдержадміністрації, департамент охорони здоров’я облдержадміністрації, департамент економіки облдержадміністрації, департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, юридичний відділ облдержадміністрації, департамент фінансів облдержадміністрації).

8. Дамба р.Бистриці Солотвинської від моста до залізничного переїзду (1 га) - прибирання території від побутового сміття, посадка кущів вздовж дамби (департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку).

9. Зона відпочинку (зелена зона) р.Бистриці Солотвинської зі сторони м-ну Пасічна від моста до Німецького озера (3 га) - прибирання території від побутового сміття (департамент будівництва, ЖКГ, містобудування та архітектури облдержадміністрації, департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, департамент соціальної політики облдержадміністрації, управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від Чорнобильської катастрофи, департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури, департамент освіти, науки облдержадміністрації).

10. Зона відпочинку (зелена зона) р.Бистриці Солотвинської зі сторони м-ну Пасічна від моста до будинку № 66а на вул. Галицькій (2,2 га) - прибирання території від побутового сміття.

11. Дамба р.Бистриці Надвірнянської , поруч АЗС (2,6 га) - прибирання від побутового сміття (департамент соціальної політики).

12. Дамба р. Бистриці Надвірнянської зі сторони Угорників (2,1 га) - прибирання від побутового сміття (відділ питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи, МЦССМ, служба у справах дітей, управління культури, комітет фізкультури і спорту, відділ культурної спадщини, відділ сприяння діяльності депутатам, експертно-аналітичний відділ, штаб громадських формувань, Банк «Львів»).

13. Берег та русло р.Бистриці Надвірнянської від моста вздовж вул.Микитинецької (2 га) - прибирання території від побутового сміття (УКБ, управління земельних ресурсів, фонд комунальної власності територіальної громади міста, відділ обліку, розподілу житла, департамент архітектури та містобудування, управління надзвичайних ситуацій).

14. Берег та русло р.Бистриці Надвірнянської зі сторони с. Миктинці (1,8 га) - прибирання території від побутового сміття (департамент промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, УДСНС облдержадміністрації, управління культури, національностей та релігій, управління молоді і спорту облдержадміністрації, управління ОДА з питань ресурсного забезпечення).

15. Сквер Військових Ветеранів (5,1 га) - прибирання території від побутового сміття (фінансове управління, відділ внутрішньої політики, спілка афганців, духовна семінарія).

16. вул. Пд. Бульвар до міського озера - посадка дерев породи каштан (ІТ-компанія «Енеско»).