Logo
26 Квітня 2024, 10:12

Соціальна акція «Обійми і задонать»: збір на Великоднє кермо продовжується

Студенти факультету психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в рамках проєкту «Добро на кермо» організували соціальну акцію «Обійми і задонать».

Завдяки активності жителям та гостям Івано-Франківська, їхнім відкритим серцям до добрих справ наші психологи зібрали значну суму коштів – 20 тисяч гривень. Однак це не єдиний здобуток, адже найголовніший капітал – це люди! Завдяки ідеї студентів, кожен, хто долучився до акції, отримав завдяки обіймам і благодійності гарний настрій, відчуття сили та єднання у допомозі, зміцнив віру і довіру.

Студентка 4 курсу Марія-Наталія Гнатюк, яка ще й напекла пряників у подарунок дітям за обійми каже: «По перше, ти можеш і не здогадуватись, які твої вміння, навички, таланти будуть корисними для наших захисників. Все що потрібно – це включити фантазію і робити. По друге, наше майбутнє – це молоді люди, підлітки, дітки. Це викликає надзвичайні почуття, коли діти підходять зі словами: «У мене є всього 10 гривень, я знаю, що це дуже мало, але це усе що маю» такі моменти розумієш, що це все не марно і у нас росте чудове покоління. По третє, ми реально сильні, коли обʼєднані».

«Ця акція дала усвідомити мені яка ми сильна нація. Безліч людей, які сповнені світла і добра. Я відчула, якими щирими та сильними є всі наші обійми коли ми об’єднані. І це максимально наповнює і надихає. А найбільше зворушило те, наскільки міцні і щирі обійми підростаючого покоління, і це дає безмежну віру в світле майбутнє. Це було незабутньо», – зазначила студентка 4 курсу Олександра Кравчук.

Нагадаємо, проєкт «Добро на кермо» був започаткований спільно факультетом психології і БФ «Сила добра ІФ» на чолі із його керівником, випускником магістерської освітньої програми «Психологія», громадським діячем, волонтером і військовослужбовцем Русланом Павловим. Мета проєкту – зібрати 300 000 на авто для 50 полку ім. полковника Семена Височана НГУ.

Волонтери висловлюють щиру подяку за кожен внесок і нагадують, що збір продовжується!

Усі бажаючі можуть долучитися до збору монобанка: https://send.monobank.ua/jar/9iiKbFhTyK

image image image image image image image image