Logo
3 Грудня 2020, 15:00
Теги: аукціон

Співзасновниця фірми "Надія" розіграла зі своєю бухгалтеркою аукціон на приміщення у центрі Франківська

Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради продав приміщення площею 27,5 кв. м, розташоване на першому поверсі у будинку на вул. Шевченка, 1 за 330 тисяч гривень (без ПДВ) – по 12 тисяч за квадратний метр.

Про це ідеться на сайті «Курс», пише Типовий Франківськ.

Окрім того, що приміщення розташоване в самісінькому центрі міста, будинок по вулиці Шевченка, 1 є пам’яткою архітектури. У цьому ж будинку розташований Центральний народний дім.

Приміщення виставили на продаж з початковою вартістю 316 770 гривень. Організатор аукціону розмістив лише одне фото приміщення, на якому видно, що там роблять ремонт.

На аукціон прийшли дві учасниці – Коломієць Галина Богданівна та Лєвшакова Надія Миколаївна.

Лєвшакова запропонувала викупити приміщення за 330 тисяч гривень, а Коломієць – за 800 тисяч гривень. Однак Коломієць відмовилася підписувати протокол про результати аукціону – і переможцем торгів оголосили Лєвшакову з пропозицією, нижчою майже у 2,5 рази.

На початку листопада цього року Департамент комунальних ресурсів підписав з Надією Лєвшаковою договір купівлі-продажу. Протягом місяця з дня підписання договору покупець має заплатити за придбаний об’єкт 396 тисяч гривень, з яких 66 тис. грн ПДВ. Також покупець зобов’язана укласти з управлінням культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації охоронний договір на пам’ятку.

На сайтах оголошень комерційну нерухомість в Івано-Франківську продають від 650 доларів за квадратний метр. Про те, що вартість приміщення на Шевченка, 1 суттєво занижена, свідчать також інші аукціони з продажу комунального майна в Івано-Франківську. До прикладу, днями Департамент комунальних ресурсів продав приміщення площею 15,5 кв. м на вулиці Бельведерській, 4 за 410 тисяч гривень без ПДВ.

Надія Лєвшакова також є співзасновницею фірми “Надія”, яка взялася за реконструкцію готелю “Дністер” на вулиці Січових Стрільців, 12. Реконструкція охопила і фасад Народного дому.

Галина Коломієць теж працює у фірмі “Надія”. Таку інформацію ми знайшли на сайті університету нафти й газу у матеріалі про “сімейну компанію “NADIYA”, працівники якої закінчили ІФНТУНГ.

“Галині Коломієць спеціальність “Менеджмент організацій і адміністрування”, яку також опановувала в ІФНТУНГ, допомогла стати бухгалтером ресторану “Надія”, – йдеться у матеріалі.

Власниками фірми “Надія” є ексдепутат Івано-Франківської міської ради від БЮТ (ВО “Батьківщина”) Мирослав Бойко та його донька Маргарита.