20 Грудня 2020, 15:39

Спортсмен з Коломийщини здобув “бронзу” у Всеукраїнському турнірі

Спортсмен прикарпатської школи єдиноборств Данищук Юрій виборов бронзову медаль на Чемпіонаті України з грепплінгу серед дорослих.

Про це повідомили на сторінці відділу молоді та спорту Коломийської міської ради у Фнйсбук, пише Типовий Франківськ.

16-19 грудня в місті Бровари пройшов Чемпіонат України серед дорослих з грепплінгу та панкратіону. Коломиянин Данищук Юрій здобув бронзову медаль у ваговій категорії до 66 кг.

Підготували хлопця до змагань тренери «Gbroteam»: Грицьків Ігор Володимирович, Грицьків Тарас Володимирович, Данищук Юрій Любомирович, Швець Олександр Васильович, Соломах Володимир Володимирович.

“Спортсмен школи єдиноборств братів Грицьківих «Gbroteam» Данищук Юрій став призером Чемпіонату України з грепплінгу серед дорослих”, – йдеться у дописі.