Logo
16 Вересня 2019, 16:45
Теги: Астанов

Справу про вбивство студентки з Болгарії передали у Богородчанський суд

Сьогодні, 16 вересня колегія суддів  судової  палати  з розгляду кримінальних справ Івано-Франківського апеляційного  суду розглянула у відкритому судовому засіданні подання в.о. голови Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Лазаріва О.Б. зокрема, про  передачу кримінального провадження.

Мова йде про за обвинуваченням Астанова Ельдара Бабаджановича у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 115, ч. 1 ст. 309 КК України на розгляд іншого суду у зв’язку із неможливістю утворити склад суду.

Під час апеляційного розгляду прокурор не заперечив проти задоволення подання.

З урахуванням наведено, колегія суддів апеляційного суду вважає за доцільне передати кримінальне провадження за обвинуваченням Астанова Ельдара Бабаджановича у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 115, ч. 1 ст. 309 КК України на розгляд по суті до Богородчанського районного суду Івано-Франківської області.

Ухвала колегії суддів Івано-Франківського апеляційного суду набрала законної сили з моменту її проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Як раніше писав Типовий Франківськ, колегія суддів у справі Ельдара Астанова, якого підозрюють у вбивстві студентки медуніверситету, заявила про самовідвід.

Нагадаємо, тіло Дішлі Елі Зія було виявлено, 12 червня 2017 року в ставку села Світанок, Рогатинського району у валізі. Дівчина зникла 1 червня, до поліції про зникнення повідомили 5 червня. За підозрою умисного вбивства у порядку ст.208 КПК затримали студента з Туркменістану, одногрупника потерпілої 1988 р.н. Суд допитав у справі уже кількох свідків.