Logo
27 Грудня 2014, 13:18

Стадіон, який будуватимуть за кошти УЄФА, призначатиметься для дитячого та аматорського футболу і матиме штучне покриття (ФОТО)

Футбольні стадіони, які будуватимуть у регіональних федераціях футболу України за кошти УЄФА, в рамках проекту «Хет-трик», призначатимуться  для дитячо-юнацького та аматорського футболу і матимуть штучне покриття.

клим

Про це «Типовому Франківську» розповів в.о. голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим.

Проектом передбачено:

  1. Влаштування футбольного поля зі штучним покриттям розміром 105м х 68м;
  2. Будівництво Блок-роздягалень для двох команд; Тренерських (2 приміщення); приміщення арбітрів та медпрацівників з масажною. Всі приміщення обладнуються душовими та санвузлами;
  3. Влаштування трибун на 400-1000 місць;
  4. Штучне освітлення стадіону шляхом влаштування 6 освітлюваних опор заввишки 18 м, потужністю не менше 300 lux;
  5. Влаштування металевого огородження по периметру стадіону (вздовж бокових ліній заввишки 3м, за воротами – 6м);
  6. Обладнання стадіону електротабло на металевих опорах і платформою для телекамер 3м х 2м, а також трьома флагштоками для прапорів;
  7. Вибір земельної ділянки орієнтованою площею не менше 1,5 га. здійснюється згідно ДБН 360-90*, з дотриманням СаПІН, ДБН В.2.2-9-2009, ДБН В.1.1-7-2002, а також нормативів та правил, регламентів УЕФА та ФІФА.

 «Мова йде про такий стадіон. Ніхто не буде чіпати міський центральний стадіон «Рух» і ніхто не буде будувати нову величезну споруду в Івано-Франківську. Це є цільовий проект і гроші на його реалізацію знаходяться в УЄФА. Не в Федерації футболу України і не в Івано-Франківській обласній федерації футболу, а в УЄФА», – наголошує Тарас Клим.

поле

Для можливості будівництва даної споруди УЄФА повинна переконатися, що виділено відповідну земельну ділянку. Рішення, про виділення якої, має прийняти сесія місцевого органу влади.

 «Коли ми подамо заявку в ФФУ, і УЄФА переконається, що ця земля виділена, тоді буде шукатись підрядна організація, якій УЄФА через ФФУ перерахує відповідні кошти для будівництва. Обласна федерація до цих грошей не буде мати ніякого відношення. Підрядники, після завершення всіх робіт, здадуть стадіон «під ключ» і передадуть його на баланс федерації», – зазначив в.о. голови Івано-Франківської обласної федерації футболу.