Logo
9 Грудня 2020, 18:05

Стало відомо, де на Прикарпатті розпочнеться багатоканальне телемовлення

9 грудня 2020 року розпочалася трансляція 8-ми програм у мультиплексі MX-1 у смт Верховині, що здійснюється з вежі КРРТ на горі Пушкар. Найближчими днями багатоканальне телемовлення розпочнеться в містах Калуш, Яремче та населених пунктах Косівського району.

Про це інформує Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України, пише Типовий Франківськ.

Після початку впровадження багатоканального телевізійного мовлення у зазначених вище населених пунктах територія покриття області цифровим сигналом значно збільшиться і за різними підрахунками становитиме близько 60%.

Це певною мірою вирішить проблему так званих білих плям Прикарпаття, куди раніше цифровий сигнал не досягав.

Цій важливій події передувало рішення Національної ради щодо переоформлення ліцензії цифровому провайдеру ТОВ «Зеонбуд» у зв’язку зі збільшенням кількості передавачів багатоканальної телемережі МХ-1 у 14 населених пунктах Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Луганської областей.

Передбачалося, що нові передавачі для цифрового наземного телевізійного мовлення стандарту DVB-T2, зокрема в Івано-Франківській області, мають бути встановлені у таких населених пунктах: Верховинський район, смт Верховина; м. Калуш; Косівський район, с. Річка; Яремчанський район, м. Яремче.